Покупка частинами від Монобанк без комісії та переплат до 3 платежів

1. «Подарунковий Сертифікат» має властивості попередньої оплати за товари, що будуть передані в майбутньому його пред’явникові, на суму, що дорівнює номіналу «Подарункового Сертифіката». «Подарунковий Сертифікат» надає його пред’явникові право обміняти «Подарунковий Сертифікат» на будь-які товари з представленого асортименту в магазинах що працюють під торговою маркою «Prego» на території України, за ціною, дійсною на момент отримання товарів.

2. «Подарунковий Сертифікат» не є платіжним документом або цінним папером. «Подарунковий Сертифікат» випущений поліграфічним способом у формі картки, на зворотній стороні якої нанесений її штриховий код.

3. «Подарунковий Сертифікат» можна придбати за готівкові кошти або шляхом безготівкового розрахунку в магазинах, що працюють під торговою маркою «Prego» на території України.

4. Номінал «Подарункового Сертифіката» вказується в гривнях та дорівнює його вартості. Номінали «Подарункових Сертифікатів»: «500 гривень»,«1000 гривен» та «2000 гривень».

5. Строк дії «Подарункового Сертифіката»: з моменту його придбання і до дати, зазначеної на «Подарунковому Сертифікаті» або на картхолдері к «Подарунковому Сертифікату». Пред’явлення «Подарункового Сертифікату» об’язкове з картхолдером.

6. У випадку, якщо протягом строку дії «Подарункового Сертифіката» не буде реалізоване право на отримання товарів в межах номіналу «Подарункового Сертифіката», то зобов’язання будь-якого магазину, що працює під торговою маркою «Prego» щодо відпуску товарів в рахунок номіналу «Подарункового Сертифіката» припиняється, а сума, сплачена за «Подарунковий Сертифікат», поверненню не підлягає. Власник «Подарункового Сертифіката» втрачає право на його використання згідно з даними Правилами з 00:00 годин дати, наступної за останнім днем строку дії «Подарункового Сертифіката». Умови цього пункту та пункту 5 цих Правил не розповсюджуються на безстрокові Подарункові Сертифікати.

7. «Подарунковий Сертифікат» може бути використаний тільки один раз. Для отримання товарів у межах номіналу «Подарункового Сертифіката» пред’явник повинен передати співробітнику магазину «Подарунковий Сертифікат».

8. «Подарунковий Сертифікат» не є іменним: використати «Подарунковий Сертифікат» може як особа, що особисто його придбала, так і будь-яка інша особа, яка пред’явила «Подарунковий Сертифікат» співробітнику магазину.

9. Вартість товару повинна дорівнювати або перевищувати номінал «Подарункового Сертифіката». Якщо вартість товару перевищує номінал «Подарункового Сертифіката», його пред’явник доплачує різницю між номіналом «Подарункового Сертифіката» та вартістю товару готівковими коштами. Якщо вартість товару нижче за номінал «Подарункового Сертифіката», різниця його пред’явникові не компенсується.

10. Обмін та повернення товарів, придбаних з використанням «Подарункового Сертифіката», здійснюються в загальному порядку, передбаченому чинним законодавством України.

11. «Подарунковий Сертифікат» не підлягає поверненню та зворотньому обміну на грошовий еквівалент.

12. У випадку втрати, «Подарунковий Сертифікат» відновленню не підлягає.

13. Адміністрація будь-якого магазину, що працює під торговою маркою «Prego» залишає за собою право не приймати «Подарунковий Сертифікат» у випадку виникнення сумнівів щодо його дійсності або наявності пошкоджень «Подарункового Сертифіката», про що негайно повідомляється пред’явник останнього.

14. Придбання «Подарункового Сертифіката» свідчить про:

— сплату Власником (пред’явником) «Подарункового Сертифіката» його вартості, зазначеної на лицьовій стороні «Подарункового Сертифіката» в якості номіналу «Подарункового Сертифіката»;

— згоду Власника (пред’явника) «Подарункового Сертифіката» з цими Правилами.

15. Використаний «Подарунковий Сертифікат» залишається у співробітника магазину, що працює під торговою маркою «Prego».

Читати далі Закрити

Товар розпроданий

наверх
Отримати бонус