Безкоштовна доставка та обмін за умови попередньої оплати
this.Model.StaticPage.NameWithCulture

Оплата

Легко робіть покупки та сплачуйте готівкою після отримання та примірки замовлення або за попередньою оплатою на розрахунковий рахунок або на сайті.  

Покупка частинами monobank | Universal Bank

Купуй зараз – оплачуй частинами! «Оплата частинами» доступна в роздрібних магазинах та на сайті Prego. Максимально лише на 3 платежі. Перший платіж пройде в момент покупки, а наступний через місяць. Сума купівлі поділяється на 3 рівні частини. Без щомісячної комісії та переплат. Мінімальна вартість товару від 1000 грн. Для оформлення «Оплати частинами» від Monobank на Вашому балансі має бути сума для першого платежу. Максимальна сума покупки – виходячи із вашого ліміту. Бонуси не використовуються для купівлі «Оплатою Частинами». Для того, щоб скористатися послугою «Оплата частинами» від Monobank, Вам необхідно бути клієнтом Monobank та оформити замовлення на сайті. Вам передзвонить менеджер та проконсультує на замовлення та оформить «Оплату Частинами».
Характеристики продукту банка:
- Мінімальна сума розстрочки: 1 грн.
- Максимальна сума розстрочки: 400 000 грн.
- Реальна річна процентна ставка: 0,000001%.
- Доступний строк, платежів: 3 — 25.
- Порядок погашення: щомісячні платежі рівними частинами.
-Перший платіж у момент оформлення покупки.

Надавач послуг: АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» ліцензія НБУ №92 від
10.10.2011, номер у держреєстрі банків № 226

Інформація про істотні характеристики продукту та попередження розміщені на сайті продукту
chast.monobank.ua

 

«ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ» ВІД ПриватБанка. Купуй зараз – оплачуй частинами! «Оплата частинами» доступна в роздрібних магазинах та на сайті Prego. Максимально лише на 4 платежі. Перший платіж пройде в момент покупки, а наступний через місяць. Сума купівлі поділяється на 4 рівні частини. Без щомісячної комісії та переплат. Мінімальна вартість товару від 1000 грн. Для оформлення «Оплати частинами» від ПриватБанка на Вашому балансі має бути сума для першого платежу. Максимальна сума покупки – виходячи із вашого ліміту. Бонуси не використовуються для купівлі «Оплатою Частинами». Для того, щоб скористатися послугою «Оплата частинами» від ПриватБанка, Вам необхідно бути клієнтом ПриватБанка та оформити замовлення на сайті. Вам передзвонить менеджер та проконсультує на замовлення та оформить «Оплату Частинами».

Оформлюй «Оплату частинами» від ПриватБанк – отримуй кешбек 3% з кожного платежу. Акція діє з 31 серпня до 30 вересня 2023 року. Кешбек нараховується на поточний рахунок не пізніше від 20-го дня після оплати покупки кредитними коштами картки «Універсальна»/«Універсальна Gold». Виплата кешбеку здійснюється один раз на 30 днів. Кешбек не нараховується на регулярні платежі та може буди не більше ніж 500 грн на місяць.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ +38 (068) 322-29-71  0 800 33-00-83 (дзвінок безкоштовний)

Отримати бонус