ТОРГІВЕЛЬНА МАРКА PREGO

ТОРГІВЕЛЬНА МАРКА PREGO

Prego існує на ринку України не так давно, але вже встигла зарекомендувати себе і отримати довіру покупця. Вперше була представлена в магазинах взуття, але сучасний світ не стоїть на місці, поряд зі звичайними магазинами ми все частіше купуємо різні товари, в тому числі і брендове взуття в інтернет-магазині, тому з радістю представляємо Вам, шановний клієнт - оновлений інтернет-магазин взуття Prego.

ВЛАСНА РОЗДРІБНА МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ

 

 

 

ГАРАНТІЯ 30 ДНІВ

Купуючи брендове взуття або сумку на нашому сайті, Ви отримуєте 100% гарантію якості. Згідно із законодавством України, гарантія поширюється протягом 30 днів з наступного дня після покупки, в 14 денний термін покупець має право повернути товар в належному вигляді, без ознак експлуатації. Доставка здійснюється протягом 1-3 днів в залежності від моменту замовлення, і вибору способу оплати, найбільш зручного для Вас.

Це може бути оплата на рахунок Приватбанку, переказ через Приват24 або оплата товару у відділенні компанії Нова Пошта. Для клієнтів Києва, Вінниці, Кременчука, Черкас, Хмельницького, Полтави та Чернігова - кур'єр доставляє покупку за домовленістю.